Towing Books

Close filters
 
from to
3 From 14
No results were found for the filter!
Brochure Wijsmuller International N.V. Brochure Wijsmuller International N.V.
Wijsmuller: ca. 1978 IJmuiden, softcover, 4 pages, with photos. In very good condition
7.50 *
Map Wijsmuller Ship Delivery and Maritime Recruitment Map Wijsmuller Ship Delivery and Maritime...
Wijsmuller: ca. 1990. Map with 4 sheets of delivered ships with their details. In very good condition
12.50 *
Bergers van het eerste uur, Dirkzwager Bergers van het eerste uur, Dirkzwager
De geschiedenis van de Nieuwe Berging Maatschappij te Maassluis. Dirkzwager...
Verkley, J.P.A.: +/- 1980 Maassluis, hardcover met papieromslag 296 blz.. Over de bergingen van DirkZwager Salvage, met foto's. Sleepvaart, bergers. Mooi overzichtswerk. Met historische vlootlijst en een overzicht van geredde schepen en...
39.50 *
Construction Vessels of the World '96/7 edition Construction Vessels of the World '96/7 edition
Collective: Oilfield Publication Limited 1995, softcover, 547 pages, illustrated. Construction Vessels of the World, 1996/97 edition is a specialised vessel register that provides comprehensive coverage of offshore construction vessels...
275.00 *
L. Smit & Co's Internationale sleepdienst Rotterdam 1953 L. Smit & Co's Internationale sleepdienst...
L. Smit en Cos Internationale Sleepdienst: Catalogue 1953 hardcover 66 pages. With photos, The 1953 publication L. Smit & Co’s Internationale Sleepdienst Rotterdam, issued by Smit, is a 66-page illustrated catalogue highlighting the...
35.00 *
The Dutch Offshore The Dutch Offshore
Aerial Photography of the Dutch Offshore Industry
Flying Focus: 2010 Bussum, hardcover, 96 pages. Photo book with text. The Dutch Offshore by Flying Focus (Herman IJsseling, often with text contributions by Paul Schaap) is a full ‑ colour photobook featuring aerial images of the Dutch...
19.50 *
Sleepvaart in Stroomversnelling Sleepvaart in Stroomversnelling
40 jaar Nationaal Sleepvaart Museum.
Ouwehand, N.J.: Lanasta Emmen, hardcover 344 blz., met vele foto's. Sleepvaart in stroomversnelling van Nico J. Ouwehand schetst in woord en beeld veertig jaar Nationaal Sleepvaart Museum aan de hand van een selectie tentoonstellingen...
24.50 *
HMS Valentine HMS Valentine
Tragedie, berging en legende
Heijkoop, C: 1996 Terneuzen, hardcover 72 blz.. HMS Valentine van C. Heijkoop beschrijft de ondergang van de Britse torpedobootjager HMS Valentine, die op 15 mei 1940 bij Terneuzen in de Westerschelde door een Duitse luchtaanval tot...
45.00 *
De Berging van de Ever Given De Berging van de Ever Given
Collectief: Boskalis, hardcover 76 blz. Fotoboek met begeleidende tekst van de berging van de Ever Given in het Suez Kanaal. De Berging van de Ever Given is een door Boskalis uitgegeven boek dat met interviews en foto’s een chronologisch...
17.50 *
Brochure Wijsmuller Salvage B.V. Brochure Wijsmuller Salvage B.V.
Wijsmuller: ca. 1976 IJmuiden, softcover 12 pages, with photos. In very good condition
10.00 *
Brochure BSC/Wijsmuller Stakhanovets Class Heavy-lift / Ro-Ro vessels Brochure BSC/Wijsmuller Stakhanovets Class...
BSC / Wijsmuller: ca. 1985 IJmuiden, softcover heavy paper glossy, with photos and information. Combination Baltic Shipping Company and Wijsmuller. In very good condition
15.00 *
Brochure Wijsmuller Krab Brochure Wijsmuller Krab
Wijsmuller: 1978 IJmuiden, softcover 8 pages about the krab. Vessel of Wijsmuller, with photos. In very good condition
17.50 *
Tussen Schulpengat en Stortemelk Tussen Schulpengat en Stortemelk
Een op ware feiten berustend verslag over belevenissen met het...
Smidt, R: 1990 Schoorl, hardcover 108 blz. Bergingsverhalen, met foto's. Tussen Schulpengat en Stortemelk is een op ware feiten gebaseerd verslag van R. Smidt over de ruige bergings- en hulpverleningspraktijk met het bergingsvaartuig...
12.50 *
Memorabele Weltevredens Memorabele Weltevredens
Pop, Willem: Lanasta, hardcover 256 blz., met veel foto's. Memorabele Weltevredens vertelt de geschiedenis van de uitgebreide zeemansfamilie Weltevre(e)de(n), waarin maar liefst 33 familieleden met hun spectaculaire maritieme loopbanen...
19.50 *
Slepen voor de vrijheid Slepen voor de vrijheid
Auteur onbekend: +/- 1980, softcover 77 blz., over de rol van de Nederlandse sleepvaart in de 2e WO, met foto's. In goede staat
12.50 *
Smit 150 vlootgeschiedenis Smit 150 vlootgeschiedenis
Anderhalve eeuw vlootgeschiedenis 1842-1992
Boer, Gerrit J. de: 1992 de Alk, hardcover met papieromslag 318 blz. De complete vloot met specificaties, levensloop en foto. Gerrit J. de Boer biedt een uitgebreide overzicht van de ontwikkeling en historie van de sleepvaartvloot van...
49.50 *
Brochure Dockwise, Worldwide Crane Relocation Brochure Dockwise, Worldwide Crane Relocation
Dockwise: Ca. 1990, softcover, 12 pages, with photos and information. In very good condition
15.00 *
Brochure Dockwise, The Mightiest Heavy-Lift in the World Brochure Dockwise, The Mightiest Heavy-Lift in...
Dockwise: ca. 1996, softcover, 18 pages, with the fleet in detail. Photos, information and specifications. In very good condition
15.00 *
Iskes 50 jaar Iskes 50 jaar
Door wilskracht ontstaan
Baare, C. de en J. Plug: 2019 De Alk, hardcover, 272 blz., met veel foto's. Geschiedenis van het bedrijf en haar schepen. Bovendien historisch vlootoverzicht met foto's ISBN 9789059612136 In zeer goede staat
32.50 *
Sterkste zeeslepers ter wereld Sterkste zeeslepers ter wereld
Boer, G.J. de: De Alk 1984, hardcover 224 blz. Sterkste zeeslepers ter wereld van G.J. de Boer biedt een gedetailleerd overzicht van alle zeegaande sleepboten met een vermogen van 8.000 ipk en meer, waarbij Nederland een belangrijke rol...
24.50 *
Brochure Netherlands Offshore Company ms Sea Lion 1 Brochure Netherlands Offshore Company ms Sea...
Nederlandse Maatschappij voor Werken Buitengaats: 1976 Delft, softcover 3 glossy pages, heavy paper, with details and illustration Sea Lion 1. In very good condition
10.00 *
Brochure Wijsmuller Willem Barendsz 6350 IHP Brochure Wijsmuller Willem Barendsz 6350 IHP
Wijsmuller: 1980 IJmuiden, softcover 4 pages, photo and specifications. In good condition
7.50 *
Kagen, Clippers, Werven en Motoren Kagen, Clippers, Werven en Motoren
Westermann, Dr.J.C.: 1942 Amsterdam, hardcover 316 blz. Kagen, clippers, werven en motoren van J. C. Westermann beschrijft de geschiedenis van een Amsterdams geslacht van schippers, reders, scheepsbouwers en motorfabrikanten, van de...
75.00 *
Brochure Wijsmuller Servant Class of Vessel Brochure Wijsmuller Servant Class of Vessel
Wijsmuller: 1984 IJmuiden, softcover 12 pages, with photo's and plans. In very good condition
7.50 * 12.50 *
3 From 14
Last seen