Towing Books

Close filters
 
from to
1 From 14
No results were found for the filter!
Just in
Brochure Goedkoop Havensleepdiensten B.V. Brochure Goedkoop Havensleepdiensten B.V.
Goedkoop: ca. 1980 IJmuiden, softcover 8 blz., met foto's en overzicht van de vloot. In zeer goede staat
10.00 *
Just sold
Just in
Brochure President Marine Tugs Brochure President Marine Tugs
President Marine: 1993 Singapore, softcover, 7 pages, with photos and information. In very good condition
17.50 *
Just sold
Just in
Two VLT's 23.000 HP 160 t.b.p. Two VLT's 23.000 HP 160 t.b.p.
Neptun: 1978 Germany, softcover, 5 pages, with illustration, information and technical drawings. In very good condition
15.00 *
Just in
Brochure Wijsmuller Salvage BV Brochure Wijsmuller Salvage BV
Wijsmuller: Ca 1980 The Netherlands, softcover 8 pages, with photo's. In very good condition
10.00 *
Just in
Brochure Wijsmuller Offshore and Towage BV Brochure Wijsmuller Offshore and Towage BV
Wijsmuller: 1982 IJmuiden, softcover, 5 pages, with photos of tugs in action. In very good condition
12.50 *
Just in
Diepers en Delvers Diepers en Delvers
Geschiedenis van de zand- en grindbaggeraars
Heiningen, H. van: 1991 Walburgpers Zutphen, hardcover met papieromslag, 408 blz., met foto's en illustraties. "Diepers en delvers" van H. van Heiningen behandelt de fascinerende geschiedenis van de Nederlandse zand- en grindbaggeraars...
19.50 *
Just in
De Berging van de Koersk De Berging van de Koersk
Offringa, Hans: 2003 Utrecht hardcover 181 Blz. De berging van de Koersk, met veel fotografie en illustraties. Incl. de dvd over de berging. De Berging van de Koersk vertelt het ware verhaal van de uiterst complexe bergingsoperatie van...
16.50 *
Just in
Slepen op de zeven zeeen Slepen op de zeven zeeen
Geschiedenis van de zeesleepvaart
Borstlap, Kees: 1971 Bussum, hardcover met papieromslag.183 blz., met foto's. Achterin de vlootlijsten van diverse sleepvaartrederijen. Kees Borstlap biedt een rijk geïllustreerd overzicht van de geschiedenis van de Nederlandse...
16.50 *
Just in
Terschelling bij storm en wantij Terschelling bij storm en wantij
Drost, F.: 1979 Baarn, softcover 144 blz. 70 jaar bergingsgeschiedenis rond Terschelling waarbij rederij Doeksen centraal staat. Met foto's. F. Drost vertelt aan de hand van spectaculaire bergingen de geschiedenis van de Terschellinger...
14.50 *
Just in
Map Anchor Marine Transportation Limited Map Anchor Marine Transportation Limited
Towage and Marine Transportation Worldwide
AMT: 1995 UK, softcover, with 7 sheets of mainly transporting barges. with photo, specifications and technical drawings. In very good condition
25.00 *
Bewoonbaar voor de mens Bewoonbaar voor de mens
150 jaar van Hattum en Blankevoort
Stiksma, Kees: 1982 Beverwijk, hardcover met papieromslag 96 blz., met veel foto's. In Bewoonbaar voor de mens: 150 jaar Van Hattum en Blankevoort documenteert auteur Kees Stiksma de anderhalve eeuw lange geschiedenis van dit...
15.00 *
Zeeslepers op de evenaar Zeeslepers op de evenaar
De geschiedenis van een sleepreis
Kampen, Anthony van: 1948, Amsterdam, hardcover, 256 blz. Verslag van de sleep In de reisbeschrijving wordt het ''Julianadok'' in 1946/47 van Curaçao naar Soerabaia gesleept door de sleepboot ''Soegio'' van de Bataafse. Petr. Mij,...
17.50 *
Rijnsleepvaart Rijnsleepvaart
Van Basel naar Rotterdam, toen en nu
Geer, Martin van de: 1986 De Alk, hardcover 176 blz. Een overzicht van de sleepvaartboten op de Rijn van 1850 tot 1975, ondersteund door veel zwart-witfoto's en technische beschrijvingen. Het boek vergelijkt de historische en moderne...
19.50 *
Smit 150, anderhalve eeuw maritieme dienstverlening Smit 150, anderhalve eeuw maritieme...
Oosterwijk, Bram: 1992, Rotterdam, hardcover met papieromslag 303 blz., met vele foto's. Het boek "Smit 150, anderhalve eeuw maritieme dienstverlening" van Bram Oosterwijk beschrijft de geschiedenis en ontwikkeling van Smit...
17.50 * 29.50 *
Sleepboten Nederland/Belgie Sleepboten Nederland/Belgie
Jansen, J.G: 1990 De Alk, hardcover 175 blz. Sleepboten Nederland/België van J.G. Jansen is een gedetailleerd naslagwerk dat een uitgebreid overzicht biedt van alle Nederlandse en Belgische rederijen die sleepboten en...
17.50 *
21 magazines Offshore Industry 2008-2012 21 magazines Offshore Industry 2008-2012
Collective: 2008-2012, softcover, each magazine about 100 pages, illustrated. Offshore Industry is a specialized trade publication delivering comprehensive global coverage on technological advancements, projects, and market trends within...
35.00 *
Radersleepboten Radersleepboten
De krachtpatsers van de Rijn, geschiedenis van de Rijnsleepvaart deel 1
Lentjes, A en Wit, T de: 2002 Rockanje, hardcover 188 blz., met foto's. Radersleepboten, de krachtpatsers van de Rijn van Arie Lentjes en Teun de Wit is het eerste deel in de reeks Geschiedenis van de Rijnsleepvaart en biedt een...
19.50 *
Nederlandse Rijn- en binnensleepvaart toen en nu Nederlandse Rijn- en binnensleepvaart toen en nu
Geer, Martin van de: 1989 De Alk, hardcover, 194 blz. Onderverdeeld per rederij, met veel gegevens van de sleepboten en veel foto's. De Nederlandse Rijn en binnensleepvaart toen en nu van Martin van de Geer geeft in woord en beeld een...
9.50 * 19.50 *
Brochure Wijsmuller Heavy Lift Transportation Brochure Wijsmuller Heavy Lift Transportation
Ocean Servant I and II
Wijsmuller: 1981 The Netherlands, softcover 8 pages, with detailed drawings of the Ocean Servants. In good condition
7.50 * 12.50 *
Redwijs Nieuwsbulletin 32 nummers Redwijs Nieuwsbulletin 32 nummers
Uitgave van Wijsmuller
Wijsmuller: Stapeltje van 5 verschillende nieuwsbulletins tussen 1992 en 2002. Met informatie en foto's van uitleveringen. In zeer goede staat
27.50 *
Bergers Bergers
Schetsen uit het Nederlandse bergingswezen
Hidde C.J.M. van der: 1946 Leiden, softcover 143 blz., met foto's. Bundel reportage-achtige schetsen over Nederlandse bergers en sleepbedrijven, met praktijkverhalen van strandingen, wrakberging en de vakkennis, moed en improvisatie die...
5.00 * 10.00 *
S.O.S. sleepboten op stations S.O.S. sleepboten op stations
Hidde, C.J.M. van der: 1944 Leiden, hardcover 128 blz., geïllustreerd. S.O.S. sleepboten op stations van C.J.M. van der Hidde is een compact, in 1944 uitgegeven werk dat de organisatie en praktijk van stationerende sleepboten beschrijft,...
10.00 *
Cableships and Submarine Cables Cableships and Submarine Cables
Haigh, K.R.: 1968 London, hardcover without dust jacket, 416 pages. Cableships and Submarine Cables by K. R. Haigh is a detailed history of the world’s submarine telegraph cables and the specialized ships that laid and repaired them. The...
24.50 *
Brochure Jacob van Heemskerck 6350 IHP Brochure Jacob van Heemskerck 6350 IHP
Wijsmuller: 1980 IJmuiden, softcover 4 pages, photo and specifications. In good condition
7.50 *
1 From 14
Last seen